Teak.nl Tuinset Klaptafel Ø 100 met 4 Stapelstoel Langkawi






€1.055,- Oorspronkelijke prijs was: €1.055,-.€879,-Huidige prijs is: €879,-.Inclusief btw
Bespaar €176,-
- Gratis verzending vanaf 50 euro
- binnen 7 werkdagen geleverd
- 2 jaar garantie
- Scherpe prijzen
Productinformatie
Productomschrijving
Teak.nl Tuinset Ronde Klaptafel Ø 100 cm met 4 Langkawi Stapelstoelen Slim, Ruimtelijk en Sfeervol
Deze stijlvolle Teak.nl tuinset combineert een ronde inklapbare tafel van 100 cm doorsnede met vier comfortabele Langkawi stapelstoelen, en is daarmee een slimme keuze voor wie zoekt naar een praktische én elegante oplossing voor buiten.
Dankzij het doordachte ontwerp is deze set verrassend ruimtebesparend. De tuintafel klapt eenvoudig in, en de stoelen zijn moeiteloos op te stapelen. Ideaal voor compacte buitenruimtes zoals een balkon of kleinere tuin, of juist als extra zitplek wanneer u spontaan gasten ontvangt.
Ondanks de praktische eigenschappen is de set bijzonder robuust en stabiel, gemaakt van hoogwaardig teak dat bestand is tegen weer en wind. Het warme hout en de natuurlijke afwerking zorgen voor een uitnodigende uitstraling die perfect past in zowel zonnige als schaduwrijke hoekjes van uw buitenruimte.
Dankzij het lichte gewicht en de handzame vorm is de gehele set gemakkelijk te verplaatsen, u creëert in een handomdraai een gezellige zitplek waar u maar wilt. Of u nu dineert, bijpraat of gewoon van het buitenleven geniet, deze set biedt comfort én flexibiliteit.
Een elegante tuinset met een slimme opbergoplossing ideaal voor wie praktisch wil genieten met stijl.
Optioneel is er ook de Hartman havana jute zitkussen een mooi formaat zitkussen voor in de teak stapelstoelen. De maat van het zitkussen is B 45 x 45 x 5 cm. De Havana Jute kleur past heel goed bij het warme teakhout. De dikke zitkussens zijn zeer comfortabel. De dikte van 5 cm past ook bij de uitstraling van de teak stapelstoel. Voor een diepe uitstraling is de Hartman havan dark grey een geschikte zitkussen vanwege het contrast met dark grey en het warme teak.
Onderhoud:
Teak kan prima tegen ons klimaat. Door verschillende weersinvloeden kunnen er vlekken en haarscheurtjes in het teakhout ontstaan. Dit heeft geen invloed op de constructie van het product.
Het teak krijgt in de loop van de tijd een zilvergrijze kleur. Wij adviseren u het hout 1 of 2 keer per jaar schoon te maken. Dit kunt u doen met Teak Cleaner. Daarmee haalt u het vuil van het hout en behoudt het haar mooie zilvergrijze kleur.
Gebruik op het teak de volledig transparante Teak shield als u de voorkeur geeft aan jarenlang genieten van een mooie zilvergrijze kleur. Teak shield geeft het hout een langdurige bescherming tegen vuil, vet, olijfolie, koffie etc. Het is een onzichtbaar impregneermiddel waardoor de natuurlijk uitstraling van het hout behouden blijft. Deze Shield helpt dan bovendien ook nog eens vlekken te voorkomen.
Wilt u toch de warme bruine teakkleur behouden dan adviseren wij om het het hout direct na aankoop te behandelen met een Teak Protector
Afmetingen Teak.nl Tuinset Klaptafel Ø 100 met 4 Stapelstoel Langkawi:
teak klaptafel: Ø 100 * h 75 cm
teak stapelstoel Langkawi:
Breed: 64 cm Zitdiepte: 53 cm
Hoogte armleuning: 70 cm
Zithoogte 45 cm
Hoogte rugleuning: 96 cm
Let op: Gratis levering in Nederland en Belgie
Specificaties
| Gemonteerd bij levering | Ja |
|---|
Misschien ben je hier ook in geïnteresseerd
Hartman Havana dark grey zitkussen 45 x 45 cm
Hartman Havana jute zitkussen 45 x 45 cm
Teak Tuintafel Kruispoot Ø 120
Teak.nl Tuin Klaptafel Ø 90
Er zijn nog geen beoordelingen.
You must be logged in to post a review.
€1.055,- Oorspronkelijke prijs was: €1.055,-.€879,-Huidige prijs is: €879,-.Inclusief btw
Bespaar €176,-
Reviews